O nas

My skaczący w powietrzu z Balkonem Europy w Nerja (Hiszpania) w tle.

O nas

Dwoje ludzi, którzy kilka lat temu przyjechali z małych miejscowości do wielkiego miasta – tam poznali się i znaleźli wspólne pasje.

Drogę przez życie we dwoje łączymy z ciekawością świata i przygodą. Podróżowanie stało się sposobem na nudę, a zdjęcia i filmy z wyjazdów niesamowitą pamiątką i ciepłym tchnieniem w długie zimowe wieczory.

Naszym wielkim podróżniczym marzeniem była podróż dookoła świata. Udało się nam to marzenie zrealizować, dlatego z jeszcze większym zapałem patrzymy w przyszłość myśląc już o kolejnych niesamowitych podróżach.

Patrycja

Patrycja trzymająca małego krokodyla o imieniu Elvis.Wszystko zaczyna się od tego, że niektóre rzeczy się lubi, a innych się nie lubi.
Ja bardzo nie lubię się nudzić! Wszystko, co nudne, szybko się w moim życiu kończy.

Jednocześnie lubię wyzwania, kiedy życie jest lekko nieprzewidywalne i na ciut podwyższonych obrotach.

Podróżowanie idealnie łączy te elementy. Dla mnie jednak podróżowanie to przede wszystkim poznanie – ludzi, miejsc, kultur, smaków, samego siebie i tego, z którym przemierza się świat. Dlatego kocham podróże!

Dawid

Dawid z plecakami leżący na ławce w Norwegii.Już w młodym wieku zaraziłem się chęcią zobaczenia świata, kiedy rowerem eksplorowałem nieznane mi dotychczas ścieżki. Pamiętam chwile spędzone z globusem czy atlasem i rozmyślania o tym, jak wygląda świat dalej za horyzontem.

Później z małej wioski na terenie Krajny wywędrowałem na studia do Poznania. Po niemal dekadzie spędzonej w dużym mieście, wraz z Patrycją czuliśmy, że nadszedł czas coś zmienić w życiu – zdecydowaliśmy więc podjąć się realizacji naszego wspólnego marzenia o podróżowaniu.

Jestem raczej osobą poukładaną, która lubi organizację i planowanie. Jednak w podróżowaniu uczę się znajdować miejsce na improwizację i trochę szaleństwa, żeby Patrycja miała gdzie rozwijać skrzydła.